#1 2010-02-03 10:50:11

Warrior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 59
Punktów :   

Jakie lubicie książki,filmy

Jakie lubicie książki,filmy? XD

Ja lubię
Bardzo lubię filmy i książki więc
hmmm, zbyt wiele by wymieniać (zwłaszcza filmów), więc pokrótce:
Książki
-Seria kryminałów z Herculesem Poirot Aghaty Christie (np. "Tajemnicza historia w Styles");
-"Hobbit" i "Władca Pierścieni" J.R.R. Tolkiena (cały czas szukam czasu i chęci na Silmarillion);
-Kilka kryminałów Alistaira Macleana w tym "Tylko dla orłów" i "Jedynym wyjściem jest śmierć";
-Na zasadzie sentymentu kilka polskich bajek: "Bromba i inni", "Klub włóczykijów" i "Porwanie Baltazara Gąbki", "Bajki robotów" - lubiłem je w dzieciństwie
No i wiele innych książek m. in. "Cztery pory roku" Kinga (zawiera "Skazanych na Shawshank"), bajki La'Fontain'a i w ogóle mnówstwo róznej literatury. Jak szukam wierszy to najczęściej Tuwima, ale to nie znaczy, że dyskredytuję innych pisarzy. W ogóle lubię czytać także poezję


Filmy
No tych także jest mnóstwo to tylko kilka:
-Pulp Fiction
-Zielona Mila
-Skazani Na Shawshank
-Żywot Brian'a (Monty'ego Pythona)
-Rozmowy Kontrolowane
-komedie S.Bareji (przypominam, że Rozmowy Kontrolowane NIE są jego dziełem, mimo że nawiązują do Misia)
-Forrest Gump
I całe mnóstwo innych. Jeżeli doliczyć seriale to wymienione już komedie Bareji, CSI (Miami i NY, choć Las Vegas też bywa niezłe), Glina (wg. mnie jeden z nielicznych dobrych polskich kryminałów), Stawka większa niż życie, Czarna żmija, Neon Genesis Evangelion (plus End Of Evangelion) i caaałe mnóstwo innych.


Zacytuje rozmowe dwóch graczy z soldata- 1-Pierwszy gracz, 2- Drugi gracz
1-Mam dwadzieścia lat! 2-Chyba cie nikt nie lubi 1- Lubi mnie nawet pani w szkole!Powiedziała, że będe występował w teatrzyku! 2- Fajne dwadzieścia lat. 1-

Offline

 

#2 2010-02-04 14:06:57

 Yoite

Moderator

4257170
Skąd: KnW
Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 37
Punktów :   

Re: Jakie lubicie książki,filmy

moj TEMAT polecam horrory Grahama Mastertona oraz Ludluma
Bardzo polecam przeczytac cala serie i dodatek do sagi o wampirach Anny Rice.
Fajne tez jest "Bez Autoryzacji DR HOUSE" Leah'a Wilson'a, "Biografia i przewodnik po serialu DR HOUSE" Paul'a Challen'a
hmm aha i jeszcze swietna ksiazka o zyciu pt. "Ćpun" Melvin'a Burgess'a

@up
Neon Genesis Evangelion to nie serial tylko anime i nie obrazaj kultury anime xdd

Offline

 

#3 2010-02-04 14:11:39

Warrior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 59
Punktów :   

Re: Jakie lubicie książki,filmy

Łał!
Widzę zainteresowania są ;]
Tak.Horrory Grahama są Pr0 ;]


Zacytuje rozmowe dwóch graczy z soldata- 1-Pierwszy gracz, 2- Drugi gracz
1-Mam dwadzieścia lat! 2-Chyba cie nikt nie lubi 1- Lubi mnie nawet pani w szkole!Powiedziała, że będe występował w teatrzyku! 2- Fajne dwadzieścia lat. 1-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Stuttgart